(044) 365-47-99
вул. Боженка, 89
ru ua
Житловий Комплекс Либідь - показати на мапі

Новини

Лютий
13 2017


Як почати ремонт до того, як добудують ваш будинок?

Друзі, давайте поговоримо про спосіб наблизити той день, коли можна буде переступити поріг своєї квартири і повноцінно в ній оселитися.

Ви стали щасливим інвестором квартири в будинку і з нетерпінням стежите за ходом будівництва на сайтах житлових комплексів Укрбуду. А поки ви стежите, Платформа стильного ремонту «Круглий метр» компанії SVP Master пропонує вам заздалегідь спланувати ремонт, замовивши дизайн-проект. Плюси такої підготовки до того, як будинок буде зданий в експлуатацію, очевидні:

 

1. Ні простою. Заздалегідь підготовлений дизайн-проект дозволить процесу будівництва будинку плавно перейти в процес ремонтно-оздоблювальних робіт в квартирі.

2. Ви не поспішаєте. Це дозволяє уважно продумувати планування, врахувати всі переваги і недоліки того чи іншого стилю, проаналізувати поради дизайнера Платформи «Круглий метр» і вибрати для себе оптимальне рішення.

3. Дизайн-проектце план вашого майбутнього ремонту. Приступаючи до робіт, ви зможете оцінювати і контролювати всі етапи, так як всі вони докладно показані в проекті.

4. Дизайн-проект зі специфікаціями вигідний з економічної точки зору. При підписанні договору на ремонт з компанією SVP Master, ви отримуєте кошторис, завдяки чому, ви чітко розумієте скільки матеріалів і засобів у вас піде на кожному етапі ремонту.

 

Ви не можете прискорити хід робіт, прописаних у договорі. Однак, ви можете з користю провести нудні місяці очікування. Можна перефразувати відоме прислів’я — сім разів подумай, один раз зроби ремонт. І тільки з професіоналами.

 

Приклад роботи фахівців Платформи стильного ремонту «Круглий метр» компанії SVP Master — шоу-рум в ЖК «Либідь», виконаний по дизайн-проекту Тетяни Сорокіної.

IMG_2315-6 IMG_2350-9 IMG_2375-13 IMG_2387-15 IMG_2369-12 IMG_2288-5

Ознайомитися з прикладами робіт компанії можна записавшись на зустріч з менеджером

по тел. (067) 341-86-31 (Дарина)

попередня новина
01/02/2017
Зареєстровані нові Свідоцтва про право власності в ЖК «Либідь»
наступна новина
28/02/2017
Зареєстровані нові Свідоцтва про право власності в ЖК «Либідь»